Beskid czy Orzeł? Bój o ważne punkty (zapowiedź)

Nie w niedzielę - jak pierwotnie zakładano - ale w sobotę (28.03.2015) o godzinie 15:00 nasi piłkarze zainaugurują rundę wiosenną. Czy zmiana terminu wyjdzie biało-niebieskim na dobre?

W weekend do Godziszki przyjedzie zespół z Kóz. Dwunasty zespół bielskiej klasy "A" ma tylko trzy oczka przewagi nad Beskidem. Spotkanie zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Piłkarze Orła z całą pewnością będą chcieli rozstrzygnąć tę potyczkę na swoją korzyść i udowodnić nowemu szkoleniowcowi - Dariuszowi Malcharowi, że podjął właściwą decyzję obejmując koziański zespół. Na korzyść zespołu gości przemawia również wynik z rundy jesiennej. Sobotni goście zwyciężyli wtedy 2:1.

Mimo wielu atutów zespół Orła musi liczyć się z podopiecznymi Bogdana Rozmusa. Atut własnego boiska, determinacja i świetnie przepracowany okres przygotowawczy musi dać o sobie znać. Zresztą sam trener podkreślał to w wywiadzie dla portalu www.sportowebeskidy.pl: Jesteśmy gotowi do pierwszego meczu. Przygotowania oceniam pozytywnie. Mam nadzieję, że wykonana przez nas praca zaprocentuje w lidze. Może nie od razu, jednak liczę na to, że opuścimy ostatnie miejsce. Chcemy przede wszystkim się utrzymać, ale myślimy już także o następnym sezonie. Początki bywają trudne, pierwszy mecz zawsze jest niewiadomą. Jeśli uda nam się wygrać, to będę zadowolony. Przede wszystkim nie możemy przegrać tego spotkania.

Czy Godziszczan stać będzie na zwycięstwo? Przyjdź i zobacz w najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:00, na stadionie "Przy Brzózkach". Zapraszamy!