Podsumowanie okresu przygotowawczego - statystyki

Trzy zwycięstwa i dwie porażki - tak prezentuje się bilans spotkań towarzyskich, które biało-niebiescy rozegrali w okresie przygotowawczym.

Rozegrane mecze:

14.02.2015 14:00 Słotwina 3:6 (3:1) Godziszka
01.03.2015 12:00 Godziszka 4:2 (1:1,0:1,3:0) Pewel Śl.
07.03.2015 12:00 Godziszka 0:4 (0:3) Lipowa
14.03.2015 15:00 Godziszka 3:0 (2:0) Kalna
15.03.2015 11:30 Godziszka 2:5 (2:1) Ujsoły

Krótkie podsumowanie statystyczne:

1. Podopieczni Bogdana Rozmusa zdobyli w trakcie gier kontrolnych 15 bramek. Stracili 14.
  2. W pierwszych połowach nasi gracze trafiali 6 razy. W drugich odsłonach padło 9 bramek.
  3. W pierwszych połowach przeciwnicy trafiali 8-krotnie do naszej bramki. W drugich połowach zrobili to 6 razy.
  4. Łukasz Niewiadomy uczestniczył we wszystkich treningach. Żaden inny zawodnik nie może pochwalić się taką frekwencją.
  5. W trakcie przygotowań w barwach Beskidu zagrało siedmiu testowanych zawodników.
  6. Najlepszą połowę meczu biało-niebiescy rozegrali w meczu z Sokołem Słotwina. Drugą część meczu wygraliśmy 5:2.
  7. Najgorszą połowę meczu zagraliśmy z Muńcołem Ujsoły. Przegraliśmy 0:4.