Odbicie od dna

Beskid Godziszka pokonał Orła Kozy 2:0. Bramki dla Godziszczan strzelili: Dawid Kanik oraz Przemek Kopaczka.

Inauguracyjny mecz biało-niebieskich był bardzo ważnym spotkaniem. Zwycięstwo pozwolił podopiecznym Bogdana Rozmusa opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Strzelanie w 5 minucie rozpoczął Dawid Kanik. Napastnik Godziszczan wykończył płaskim strzałem podanie od Przemka Kopaczki. Nie minął kwadrans, a asystujący przy pierwszej bramce Kopaczka, sam wpisał się na listę strzelców. Dwa nagłe uderzenia zaskoczyły gości z Kóz. Dopiero w drugiej połowie przyjezdni odważnie zaatakowali. Kilka groźnych strzałów, interwencje Maćka Rozmusa, słupki i sporo szczęścia pozwoliły naszym graczom "dowieźć" trzy oczka do końcowego gwizdka.