Trampkarze nadal nie do pokonania.

Nasi trampkarze rozgromili drużynę z Zabrzega 6:1.
w pierwszej połowie obie drużyny grały podobnie. Jednak pierwszego gola zdobyła właśnie drużyna z Godziszki. Autorem bramki został Filip Mędrzak. Niestety chwile później gospodarze wykorzystali rzut wolny i pokonali bramkarza "biało-niebieskich".
Po stracie gola nasi trampkarze wzięli się do pracy gola na 1:2 zdobył ponownie Filip Mędrzak, takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W przerwie z boiska zszedł Kamil Baszczyński, którego zastąpił Bartłomiej Liszka.
Druga połowa obfitowała większą ilością bramek. Na 1:3 strzelił Bartłomiej Sanetra. Chwilę później bramkę dla Godziszczan zdobył Mateusz Janik.
Było już 1:4, lecz nie wystarczało to naszym trampkarzom. Kolejne dwa gole zdobyli: Bartłomiej Liszka oraz Jan Stasinowski. W 60 minucie z boiska zeszli Błażej Porębski oraz Filip Mędrzak, których zastąpili Oskar Maga i Damian Grodkiewicz. Do końca spotkania utrzymał się wynik 1:6.
Nasi trampkarze dzięki temu zwycięstwie potrzebują odnieść zwycięstwo w następnym meczu z Czarnymi Jaworze, aby zostać Mistrzami.