Marcin Sztorc: pewne i zasłużone zwycięstwo

Trener MRKS II Czechowice - Dziedzice podsumował krótko spotkanie z Beskidem.

Odnieśliśmy pewne i zasłużone zwycięstwo. Do Godziszki przyjechaliśmy w mocno okrojonym składzie , jednak zawodnicy którzy otrzymali szansę na występ w pełni ją wykorzystali. Założyliśmy sobie w szatni, że na wąskim i krótkim boisku musimy jak najprostszymi sposobami przenosić ciężar gry pod bramkę przeciwnika. Zawodnicy w pełni realizowali założenia. Od początku zdominowaliśmy przeciwnika. Do przerwy mimo strzelenia trzech bramek nasza skuteczność mogła być lepsza. W obronie dzięki wysokiemu pressingowi nie dopuściliśmy Godziszki pod swoje pole karne. Po przerwie mecz się wyrównał. Jedna z wyprowadzonych kontr przyniosła bramkę która ustaliła końcowy wynik. Cieszę się że w końcu sięgnęliśmy po komplet punktów gdyż w poprzednich meczach mimo iż nasza gra była dobra nie punktowaliśmy.