Derby na start: Iskra Rybarzowice - Beskid Godziszka

Derby na start: Iskra Rybarzowice - Beskid Godziszka

Chciałoby się powiedzieć: wielki powrót! Po dwóch sezonach przerwy, kiedy to nasi rywale z zza miedzy pożegnali się z Bielską klasą A powraca nasze gminne "El clasicco".

Pojedynek Beskidu Godziszka z Iskrą Rybarzowice będzie meczem inaugurującym rozgrywki. Nasi rywale w poprzednim sezonie klasy B, zakończyli rozgrywki na wysokim 4 miejscu z ogólnym dorobkiem 27 punktów. Ostatnie dwa spotkania w lidze pomiędzy Beskidem a Iską (w sezonie 2016/2017) to jedno zwycięstwo Beskidu oraz jedno Iskry.

Drużyna wraz z zarządem nie ukrywa, jak ważne jest dla klubu dobre rozpoczęcie rozgrywek klasy B. Najlepiej zacząć je  od zgarnięcia trzech oczek. Niemniej jednak może okazać się to trudnym zadaniem. W składzie biało-niebieskich nie pojawi się kilku zawodników. Niektórzy narzekają na kontuzje, a inni rozpoczęli zasłużony urlop.

Wobec tych niewielkich problemów jeszcze mocniej zachęcamy wszystkich kibiców, by w najbliższy czwartek (tj. 15.08) zameldowali się na tym spotkaniu. Pierwszy gwizdek w Rybarzowicach a zabrzmi dokładnie o godzinie 16:00. Emocji ze względu na szczególny charakter spotkania zdecydowanie nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości