Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:3
LKS II Goczałkowice - Zdrój
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:2
GTS Bojszowy
KS Międzyrzecze
4:0
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
2:4
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka (k. Pszczyny)
3:0
LKS Wisła Wielka
Iskra Pszczyna
8:0
LKS Studzienice
OKS ZET Tychy
3:6
GKS Czarni Jaworze
Rotuz Bronów
2:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
Rotuz Bronów
GLKS Wilkowice
1:1
OKS ZET Tychy
Pasjonat Dankowice
3:1
LKS Bestwina
GTS Bojszowy
2:2
LKS Studzienice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
1:0
Iskra Pszczyna
Rekord II Bielsko-Biała
5:2
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GKS Czarni Jaworze
1:8
KS Międzyrzecze
LKS Wisła Wielka
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:4
Rekord II Bielsko-Biała
KS Międzyrzecze
6:1
GLKS Wilkowice
LKS Studzienice
1:5
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS Bestwina
3:1
GKS Czarni Jaworze
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:8
Pasjonat Dankowice
Iskra Pszczyna
2:2
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Rotuz Bronów
2:1
GTS Bojszowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:5
KS Międzyrzecze
GKS Czarni Jaworze
1:0
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GLKS Wilkowice
1:1
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
5:2
BKS Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy
2:2
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Rotuz Bronów
1:1
OKS ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
2:0
LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała
1:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz Bronów
2:2
KS Międzyrzecze
BKS Stal Bielsko-Biała
0:5
GKS Czarni Jaworze
LKS Studzienice
2:3
Rekord II Bielsko-Biała
LKS Bestwina
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Łąka (k. Pszczyny)
0:0
GLKS Wilkowice
Iskra Pszczyna
1:2
Pasjonat Dankowice
OKS ZET Tychy
1:2
GTS Bojszowy
LKS II Goczałkowice - Zdrój
3:1
LKS Wisła Wielka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:3
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GKS Czarni Jaworze
2:2
Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice
4:1
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina
1:3
Rotuz Bronów
Pasjonat Dankowice
3:3
LKS Studzienice
GTS Bojszowy
3:2
LKS Wisła Wielka
OKS ZET Tychy
1:5
KS Międzyrzecze
Rekord II Bielsko-Biała
5:1
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
KS Międzyrzecze
6:0
GTS Bojszowy
LKS Studzienice
1:2
GKS Czarni Jaworze
LKS Bestwina
0:2
OKS ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
2:3
Rotuz Bronów
Iskra Pszczyna
1:0
GLKS Wilkowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
4:1
Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka
0:8
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:3
Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice
5:1
LKS Studzienice
KS Międzyrzecze
0:1
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
4:2
LKS Wisła Wielka
GTS Bojszowy
1:0
Rekord II Bielsko-Biała
OKS ZET Tychy
2:1
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GKS Czarni Jaworze
2:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Rotuz Bronów
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
OKS ZET Tychy
LKS Studzienice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Bestwina
- : -
GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
KS Międzyrzecze
Iskra Pszczyna
- : -
Rotuz Bronów
LKS II Goczałkowice - Zdrój
- : -
GLKS Wilkowice
LKS Wisła Wielka
- : -
GKS Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Pasjonat Dankowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
LKS Wisła Wielka
KS Międzyrzecze
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina
- : -
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy
- : -
Pasjonat Dankowice
OKS ZET Tychy
- : -
Iskra Pszczyna
Rotuz Bronów
- : -
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
LKS II Goczałkowice - Zdrój
GKS Czarni Jaworze
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
LKS Bestwina
LKS Studzienice
- : -
OKS ZET Tychy
Pasjonat Dankowice
- : -
GKS Czarni Jaworze
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna
- : -
KS Międzyrzecze
LKS II Goczałkowice - Zdrój
- : -
Rotuz Bronów
LKS Wisła Wielka
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
GLKS Wilkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
Pasjonat Dankowice
KS Międzyrzecze
- : -
LKS Studzienice
LKS Bestwina
- : -
Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy
- : -
GKS Czarni Jaworze
OKS ZET Tychy
- : -
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Rotuz Bronów
- : -
LKS Wisła Wielka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
GTS Bojszowy
LKS Studzienice
- : -
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra Pszczyna
- : -
LKS Łąka (k. Pszczyny)
GKS Czarni Jaworze
- : -
GLKS Wilkowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
- : -
KS Międzyrzecze
LKS Wisła Wielka
- : -
OKS ZET Tychy
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Rotuz Bronów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Iskra Pszczyna
KS Międzyrzecze
- : -
LKS Wisła Wielka
LKS Bestwina
- : -
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS Łąka (k. Pszczyny)
- : -
LKS Studzienice
GTS Bojszowy
- : -
GLKS Wilkowice
OKS ZET Tychy
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Rotuz Bronów
- : -
Pasjonat Dankowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
GKS Czarni Jaworze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
- : -
OKS ZET Tychy
Iskra Pszczyna
- : -
GTS Bojszowy
GKS Czarni Jaworze
- : -
Rotuz Bronów
LKS II Goczałkowice - Zdrój
- : -
LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Wisła Wielka
- : -
LKS Bestwina
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
KS Międzyrzecze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości