Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
GKS II Tychy
Polonia Łaziska Górne
2:0
Decor Bełk
Spójnia Landek
5:1
Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec
2:1
ROW 1964 Rybnik
Błyskawica Drogomyśl
1:0
Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz
3:1
MKS Lędziny
Orzeł Łękawica
1:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
3:2
Spójnia Landek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
4:1
Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
Błyskawica Drogomyśl
Unia Turza Śląska
3:1
LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica
2:4
Decor Bełk
MKS Lędziny
2:1
Kuźnia Ustroń
GKS II Tychy
0:0
Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica
3:1
Gwarek Ornontowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
MKS Lędziny
Błyskawica Drogomyśl
0:0
Decor Bełk
Kuźnia Ustroń
1:5
Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne
2:0
Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica
1:2
GKS II Tychy
Spójnia Landek
1:2
Unia Turza Śląska
Orzeł Łękawica
1:3
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
5:2
Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec
2:2
Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:0
Polonia Łaziska Górne
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
Spójnia Landek
Unia Turza Śląska
4:0
Orzeł Łękawica
Unia Racibórz
4:1
Drzewiarz Jasienica
MKS Lędziny
2:3
Gwarek Ornontowice
GKS II Tychy
1:1
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
3:1
MKS Lędziny
Spójnia Landek
2:2
Decor Bełk
LKS Czaniec
3:1
GKS II Tychy
Błyskawica Drogomyśl
5:1
Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń
0:2
Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice
2:0
ROW 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
0:3*
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5:1
Błyskawica Drogomyśl
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:0
Kuźnia Ustroń
Unia Turza Śląska
3:0
Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz
1:2
LKS Czaniec
MKS Lędziny
2:1
ROW 1964 Rybnik
GKS II Tychy
2:2
Spójnia Landek
Orzeł Łękawica
1:1
Decor Bełk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
3:0
Unia Racibórz
ROW 1964 Rybnik
1:2
Unia Turza Śląska
Błyskawica Drogomyśl
1:2
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
2:1
Decor Bełk
Gwarek Ornontowice
1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
1:0
MKS Lędziny
Orzeł Łękawica
0:2
GKS II Tychy
LKS Czaniec
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
1:0
LKS Czaniec
ROW 1964 Rybnik
3:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Decor Bełk
4:3
Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:2
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
0:0
Błyskawica Drogomyśl
Unia Racibórz
0:2
Orzeł Łękawica
MKS Lędziny
3:0
Unia Turza Śląska
GKS II Tychy
2:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:2
Decor Bełk
LKS Czaniec
0:1
Drzewiarz Jasienica
Błyskawica Drogomyśl
1:0
MKS Lędziny
Kuźnia Ustroń
5:0
Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice
4:2
GKS II Tychy
Unia Turza Śląska
2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
0:3
Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica
4:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Decor Bełk
0:1
Unia Turza Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
Kuźnia Ustroń
Błyskawica Drogomyśl
0:1
LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne
2:0
Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica
1:0
Spójnia Landek
Unia Racibórz
1:2
Gwarek Ornontowice
MKS Lędziny
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS II Tychy
3:0
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
0:0
Unia Racibórz
LKS Czaniec
2:2
MKS Lędziny
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
Decor Bełk
Kuźnia Ustroń
1:1
Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
2:3
GKS II Tychy
Spójnia Landek
5:1
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica
4:0
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Spójnia Landek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:4
ROW 1964 Rybnik
Błyskawica Drogomyśl
3:4
Orzeł Łękawica
Polonia Łaziska Górne
2:2
Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica
1:2
Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz
4:3
Unia Turza Śląska
MKS Lędziny
2:6
Decor Bełk
GKS II Tychy
3:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:3
Polonia Łaziska Górne
Decor Bełk
3:2
GKS II Tychy
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:0
Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Gwarek Ornontowice
3:0
Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek
3:4
MKS Lędziny
Orzeł Łękawica
0:3
LKS Czaniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:3
Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl
1:2
Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne
4:2
Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica
1:3
ROW 1964 Rybnik
Unia Racibórz
4:2
Decor Bełk
Spójnia Landek
3:1
Orzeł Łękawica
MKS Lędziny
2:1
GKS II Tychy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:1
Błyskawica Drogomyśl
Decor Bełk
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:3
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
3:1
Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice
2:1
LKS Czaniec
Unia Turza Śląska
2:0
Drzewiarz Jasienica
GKS II Tychy
7:1
Unia Racibórz
Orzeł Łękawica
1:0
MKS Lędziny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości