Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
4:1
GLKS II Wilkowice
Sokół Zabrzeg
1:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
0:2
Przełom Kaniów
LKS Ligota
0:2
Soła Kobiernice
LKS II Czaniec
3:0
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
4:1
Sokół Hecznarowice
KS Bystra (k. Bielska)
1:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
1:3
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
4:2
Zamek Grodziec Śląski
GLKS II Wilkowice
3:3
Pionier Pisarzowice
LKS II Czaniec
5:1
KS Bystra (k. Bielska)
Przełom Kaniów
3:1
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:3
LKS Ligota
Sokół Hecznarowice
0:0
Sokół Zabrzeg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
4:2
LKS II Czaniec
Sokół Zabrzeg
7:1
Orzeł Kozy
KS Bestwinka
1:4
GLKS II Wilkowice
Zapora Wapienica
0:2
Soła Kobiernice
Zamek Grodziec Śląski
1:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
2:1
Przełom Kaniów
LKS Ligota
4:5
Sokół Hecznarowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
Przełom Kaniów
2:1
Pionier Pisarzowice
Orzeł Kozy
1:2
LKS Ligota
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:1
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
1:0
Zamek Grodziec Śląski
KS Bestwinka
1:5
Sokół Zabrzeg
GLKS II Wilkowice
2:2
LKS II Czaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:3
Soła Kobiernice
Sokół Zabrzeg
3:2
GLKS II Wilkowice
Zapora Wapienica
3:0
Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski
6:1
Orzeł Kozy
KS Bystra (k. Bielska)
3:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
LKS II Czaniec
0:0
Przełom Kaniów
LKS Ligota
3:1
KS Bestwinka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
2:0
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Zabrzeg
5:0
LKS Ligota
KS Bestwinka
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy
1:7
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
0:0
LKS II Czaniec
Żar Międzybrodzie Bialskie
5:2
Pionier Pisarzowice
GLKS II Wilkowice
3:0
Przełom Kaniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:1
Sokół Hecznarowice
Zapora Wapienica
4:0
KS Bestwinka
Zamek Grodziec Śląski
1:0
Sokół Zabrzeg
KS Bystra (k. Bielska)
1:4
Orzeł Kozy
LKS II Czaniec
1:2
Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów
1:4
Soła Kobiernice
LKS Ligota
3:0*
GLKS II Wilkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
1:3
Sokół Zabrzeg
Orzeł Kozy
0:1
Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski
3:1
LKS Ligota
Sokół Hecznarowice
4:1
LKS II Czaniec
KS Bestwinka
0:0
KS Bystra (k. Bielska)
Żar Międzybrodzie Bialskie
1:1
Przełom Kaniów
GLKS II Wilkowice
1:6
Soła Kobiernice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
1:1
Sokół Zabrzeg
Pionier Pisarzowice
1:3
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
1:0
LKS Ligota
LKS II Czaniec
1:1
Orzeł Kozy
Przełom Kaniów
0:0
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
4:0
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
3:2
GLKS II Wilkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
4:5
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
2:4
LKS II Czaniec
Zapora Wapienica
2:1
Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy
4:2
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
1:3
Soła Kobiernice
GLKS II Wilkowice
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
LKS Ligota
3:4
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
1:0
Zamek Grodziec Śląski
Pionier Pisarzowice
2:0
LKS Ligota
Zapora Wapienica
5:3
GLKS II Wilkowice
LKS II Czaniec
0:1
Sokół Zabrzeg
Żar Międzybrodzie Bialskie
2:2
Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów
4:0
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
0:1
Orzeł Kozy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
1:2
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
0:1
KS Bystra (k. Bielska)
Orzeł Kozy
1:1
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
2:0
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
0:6
Soła Kobiernice
GLKS II Wilkowice
2:3
Sokół Hecznarowice
LKS Ligota
2:2
LKS II Czaniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Żar Międzybrodzie Bialskie
7:3
KS Bestwinka
Sokół Hecznarowice
1:1
Orzeł Kozy
Soła Kobiernice
2:0
Sokół Zabrzeg
Zapora Wapienica
1:3
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
3:1
GLKS II Wilkowice
LKS II Czaniec
3:1
Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów
0:3
LKS Ligota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości