Zgasić Iskrę w derbach!

W sobotę, w Rybarzowicach - musisz tam być. O godzinie 17:00 biało niebiescy wybiegną na boisko. Przeciwnikiem rywal zza miedzy - KS Iskra.

Po 20 meczach bielskiej klasy A, piłkarze z Godziszki zajmują 10 miejsce, Rybarzowianie zacumowali dwie lokaty niżej. Dzieli ich tylko punkt. Nie trzeba więc obrazować wagi sobotniej potyczki.

Jesienny mecz ułożył się dla naszych graczy wyśmienicie. Po 35 minutach Beskid prowadził 4:0. Swój dzień miał wtedy Mateusz Barut - autor klasycznego hat-tricka. Godziszczanie nie oddali prowadzenia do końca spotkania i wygrali 4:1. Należy jednak pamiętać, że mecz meczowi nierówny i najbliższe 90 minut może mieć zupełnie inny przebieg. Oby jednak po ostatnim gwizdku Beskid znów rozpoczął święto!

ZAPRASZAMY!!! POMÓŻ NASZYM I DOPINGUJ!!!