TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III - Beskid Godziszka (zapowiedź)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III - Beskid Godziszka (zapowiedź)

Zagramy z Podbeskidziem! To zdanie brzmi wielce imponująco, ale trzeba dodać, że będzie to trzecia drużyna TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Nasi najbliżsi rywale w ostatniej kolejce wygrali rzutem na taśmę swoje spotkanie z LKS Mazańcowice, strzelając bramkę na wagę trzech punktów w 87 minucie. Tym samym spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bielszczan 2-1. Mecz w "Dolinie Słońca" był zarazem pierwszym spotkaniem TSP III w tym sezonie ligowym. Zdobyte punkty gwarantują im na ten moment 7 miejsce w tabeli.

Warto również dodać że kadra naszych oponentów jest młoda, a w ostatnim spotkaniu nie wystąpił żaden zawodnik poniżej rocznika 2001. Nasza ekipa po zeszło tygodniowej porażce plasuje się dopiero na przedostatnim miejscu, bez żadnego dorobku punktowego . Mimo niekorzystnej sytuacji Beskidu nastroje w drużynie są zdecydowanie bojowe. Zawodnicy zapowiadają, że walki nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich kibiców bardzo serdecznie na boisko w Komorowicach Śląskich, przy ulicy Olimpijskiej w niedzielę o godzinie 16:00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości