Trampkarze mistrzami swojej grupy.

W sobotę nasi trampkarze wybrali się do Jaworza.
Od środka rozpoczęli gospodarze. Obie drużyny starały się atakować, jednak to trampkarze z Godziszki więcej czasu utrzymywali się z piłką. Tak było przez kilkadziesiąt minut, aż do momentu gdy sędzia odgwizdał faul na jednym z zawodników przyjezdnych i podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Jan Stasinowski i zdobył bramkę. Kilka minut później Marek Marcisz rozpoczął swój rajd z piłką, ominął wielu trampkarzy Jaworza i oddał strzał w kierunku bramki, niestety bramkarz zdołał go obronić, lecz na właściwym miejscu na boisku był Oskar Maga który dobitką nie dal już szans bramkarzowi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2.
W przerwie z boiska zszedł Bartłomiej Sanetra, którego zastąpił Bartłomiej Liszka.
 W drugiej połowie nasi mieli jeszcze kilka okazji, lecz tylko jedną z nich wykorzystał Damian Błachut, który strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza. Później nastąpiły jeszcze dwie zmiany z boiska zeszli Filip Mędrzak oraz Michał Januła, a zastąpili ich Damian Grodkiewicz oraz Mateusz Kufel.
Mecz zakończył się wynikiem 0:3 i pozwolił naszym trampkarzom zostać mistrzami swojej grupy