Soła Kobiernice - Beskid Godziszka (zapowiedź meczu)

W niedzielne popołudnie biało-niebiescy wyjadą do Kobiernic, by zmierzyć się z tamtejszą Sołą.

Ostatnie wyniki, historia spotkań obu zespołów wskazują, że to gospodarze - obecnie czwarta siła bielskiej klasy A - są faworytem tego spotkania. W poprzedniej kolejce Soła zremisowała w Wapienicy (1:1), a w premierowej kolejce pokonała Sokoła z Buczkowic (3:1).

Poprzednie starcia obu ekip również nie kończyły się po myśli biało-niebieskich: w sezonie 2017/2018 przegrana jesienią (0:2) i wiosną (0:3). Nie zmienia to jednak faktu, że mocno odmieniony zespół Beskidu, wyjdzie w niedzielne popołudnie walczyć o sprawienie małej niespodzianki.

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie do Kobiernic. Początek w niedzielę, 26 sierpnia 2018, o godzinie 16:00.

Powiązana galeria: