Podział punktów na koniec sezonu

Beskid zakończył kolejny sezon w klasie "A". W ostatnim meczu zremisował 1:1, w Mazańcowicach z tamtejszym LKS-em.

Wynik meczu w "Dolinie Słońca" nie przekładał się na końcowy układ tabeli. Już przed meczem było wiadomo, że obie drużyny zachowały status zespołów A klasowych. Taki stan rzeczy sprawił, że w sobotnie popołudnie nie byliśmy świadkami emocjonującego widowiska.

Lepiej w to spotkanie weszli gospodarze. Popularni "Gladiatorzy" objęli prowadzenie. W 27 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Malarz. Biało-niebiescy szybko odpowiedzieli. Już po trzech minutach było 1:1. Rzut karny na bramkę zamienił Przemek Kopaczka. Do końca spotkania już nic ciekawego się nie wydarzyło i mecz zakończył się podziałem punktów.

W ostatecznym rozrachunku Beskid zajął 11 miejsce w tabeli. Śledźcie nas na bieżąco! Będą podsumowania!