Kopaczka daje punkt (galeria)

Podziałem punktów zakończył się mecz Beskidu z Pionierem Pisarzowice. Remis 1:1 jest wynikiem niezwykle cennym.

Faworytem sobotniej potyczki byli przyjezdni. To oni mocniej rozpoczęli spotkanie. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak bramek. Najbliżej jej zdobycia był Dawid Kanik, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce. Drugie 45 minut przyniosło zdecydowanie więcej emocji. Już na początku gracze Pioniera wyszli na prowadzenie za sprawą Marcina Muszyńskiego. Gdy wydawało się, że goście utrzymają korzystny wynik do końca, sędzia odgwizdał rzut karny. W 90 minucie na bramkę zamienił go Przemek Kopaczka. Przed końcowym gwizdkiem obie jedenastki stworzyły sobie jeszcze sytuacje, które mogły zakończyć się trafieniami, ale zawiodła skuteczność i brak szczęścia.

Wynik 1:1 na pewno cieszy graczy Bogdana Rozmusa. Kolejny mecz w sobotę, 23 maja w Rybarzowicach. Czekają nas wszystkich DERBY!