Grają "starzy", grają "młodzi" - zapowiedź piłkarskiego weekendu

Grają "starzy", grają "młodzi" - zapowiedź piłkarskiego weekendu

Po zeszłotygodniowym remisie z LKS Mazańcowice czas na nieco trudniejsze starcie z II drużyną Czarnych Jaworze. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili dotychczas cztery punkty w trzech meczach i zajmują siódmą lokatę w tabeli bielskiej klasy B. Ostatnie starcie Jaworzan z Orłem Kozy zakończyło się ich porażką 1:5.

Ze względu na problemy z ogrodzeniem na naszym boisku mecz zostanie rozegrany na obiekcie sportowym w Lipowej. Zarząd klubu już teraz chce złożyć ogromne podziękowania działaczom tamtejszego LKS Skrzyczne, którzy bez żadnego problemu udostępnili nam swój obiekt. DZIĘKUJEMY!!! A wszystkich chętnych, głodnych dobrej piłki zapraszamy w sobotę o godzinie

Nieco wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy Beskidu. Po ostatniej porażce nasi juniorzy są nie zwykle zmotywowani przed starciem z GLKS-em Wilkowice. Trzeba jednak uczciwie oddać cesarzowi, co cesarskie: będzie to niesamowicie trudne spotkanie. GLKS prezentuje się wybornie i urósł do mina faworyta do mistrzostwa. Po dwóch spotkaniach Wilkowiczanie plasują się na drugim miejscu w tabeli z ogólnym dorobkiem czterech punktów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Wilkowicach (i tu również ukłony w stronę Prezesa GLKS i trenera zespołu juniorów, którzy zgodzili się na zmianę miejsca rozegrania meczu).

Jeżeli chcesz wesprzeć naszych młodzieżowców w walce o punkty - to zapraszamy w sobotę o godzinie 11:30 na stadion piłkarski GOSiR w Wilkowicach (przy ulicy Wyzwolenia).

Warto jeszcze wspomnieć o trampkarzach, którzy swoje ligowe spotkanie rozegrają w Rybarzowicach. Początek spotkania w poniedziałek 16 września o godzinie 17:30.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości