Ciężki mecz z Żarem.

W sobotę 13.06 do Godziszki zawitał zespół z Międzybrodzia.
Od środka rozpoczęli goście, jednak nie utrzymywali oni się zbyt długo przy piłce. Nasi trampkarze zdecydowanie łatwiej konstruowali akcje i to poskutkowało zdobyciem bramki, której autorem został Filip Mędrzak. Ta bramka dodała naszym sił i poszli oni za ciosem. W kolejne 5 minut strzelili jeszcze dwie bramki, które strzelili Bartłomiej Sanetra oraz Mateusz Janik. Niestety przyjezdnym udało się strzelić 1 bramkę i ustalić wynik na 3:1, takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W przerwie z boiska zeszli Błażej Porębski oraz Filip Mędrzak, których zastąpili Bartłomiej Liszka oraz Oskar Maga.
W drugiej połowie nasi mieli jeszcze kilka okazji, lecz nie udało się ich wykorzystać. Trener Robert Biskup zdecydował się jeszcze na jedną zmianę, z boiska zszedł Artur Prochot, a w jego miejsce wszedł Jakub Kowalski. Niestety straciliśmy kolejną bramkę. Goście mieli jeszcze kilka sytuacji lecz dobrze się broniliśmy.

Mecz zakończył się wynikiem 3:2.