Beskid Godziszka i MIWO Sport Akademia Piłkarska rozpoczynają współpracę. Zadbamy o rozwój Waszych dzieci

Beskid Godziszka i MIWO Sport Akademia Piłkarska rozpoczynają współpracę. Zadbamy o rozwój Waszych dzieci

Mieszkańcy Godziszki, Drodzy Rodzice!

Już po zakończeniu roku szkolnego mamy propozycję dla Was i Waszych dzieci. W czerwcu tego roku klub sportowy Beskid Godziszka nawiązuje współpracę z MIWO SPORT Akademia Piłkarska. Wspólnie chcemy zadbać o rozwój Waszych dzieci i sprawić, by aktywność fizyczna stała się ich sposobem na nudę.

Na czele Akademii stoi trener Andrzej Rybarski, który w przeszłości był głównym szkoleniowcem ekstraklasowego Górnika Łęczna, odbywał staże w znanych, europejskich drużynach (m.in. VfL Wolfsburg czy AS Roma), posiada licencję trenerską UEFA PRO, a także pełnił również funkcję Dyrektora Sportowego w TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy Beskidem, a MIWO SPORT Akademia Piłkarska, Twoje dziecko będzie mogło uczestniczyć w kilku treningach w tygodniu, meczach kontrolnych, turniejach, a docelowo w meczach ligowych organizowanych przez PZPN

Do projektu przyłączyła się również Szkoła Podstawowa w Godziszce, dzięki czemu treningi będą mogły odbywać się po zajęciach przedszkolnych/szkolnych, na obiektach szkolnych.

Klub również udostępnia obiekty, sprzęt. Zrobimy wiele, by w naszej miejscowości powstała baza szkoleniowa dla dzieci i młodzieży - taka z prawdziwego zdarzenia.

Po owocnym, pierwszym spotkaniu z grupą rodziców informujemy, że pierwsze treningi odbędą się po 19 lipca 2021 roku. Więcej informacji udzieli Trener Andrzej Rybarski:

Telefon: 792 261 220

Można również kontaktować się drogą elektroniczną:

lzsbeskid@gmail.com lub za pośrednictwem Facebooka:  
https://www.facebook.com/BeskidGodziszka

Od razu zaznaczamy, że nie zamykamy się na starsze dzieci i te urodzone WCZEŚNIEJ również.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości