Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
Pauza
KS Bestwinka
0:9
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Bestwina
8:4
Zapora Porąbka
Groń Bujaków
1:4
Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice
11:0
LKS Ligota
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
KS Bestwinka
7:2
LKS Bestwina
LKS Ligota
6:1
Groń Bujaków
Zapora Porąbka
11:1
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
0:7
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pauza
LKS Bestwina
1:2
Spójnia Landek
Groń Bujaków
0:4
Zapora Porąbka
Pionier Pisarzowice
3:1
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
3:2
LKS Ligota
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ligota
Pauza
KS Bestwinka
6:0
Groń Bujaków
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
LKS Bestwina
Spójnia Landek
- : -
Pionier Pisarzowice
Zapora Porąbka
- : -
Przełom Kaniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
Pauza
LKS Ligota
3:7
Zapora Porąbka
Przełom Kaniów
5:1
KS Bestwinka
Groń Bujaków
0:0
Spójnia Landek
Pionier Pisarzowice
0:4
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
Pauza
KS Bestwinka
- : -
LKS Ligota
Spójnia Landek
- : -
Przełom Kaniów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
Groń Bujaków
LKS Bestwina
- : -
Pionier Pisarzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
LKS Ligota
- : -
Spójnia Landek
Zapora Porąbka
- : -
KS Bestwinka
Groń Bujaków
- : -
LKS Bestwina
Przełom Kaniów
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
Spójnia Landek
- : -
Zapora Porąbka
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
LKS Ligota
LKS Bestwina
- : -
Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice
- : -
Groń Bujaków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
LKS Ligota
- : -
LKS Bestwina
Zapora Porąbka
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Bestwinka
- : -
Spójnia Landek
Przełom Kaniów
- : -
Pionier Pisarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości