Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
Pauza
Sokół Buczkowice
- : -
Rotuz II Bronów
Zapora Porąbka
3:1
Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice
3:2
Groń Bujaków
Słowian Łodygowice
1:0
Spójnia II Landek
KS II Międzyrzecze
3:2
Zapora II Wapienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
Pauza
Beskid Godziszka
1:2
Iskra Rybarzowice
Wilamowiczanka Wilamowice
2:1
Słowian Łodygowice
Zapora Porąbka
3:1
Zapora II Wapienica
Spójnia II Landek
1:2
Sokół Buczkowice
Rotuz II Bronów
2:2
KS II Międzyrzecze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
1:1
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
2:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Porąbka
0:3
Rotuz II Bronów
Iskra Rybarzowice
2:0
Zapora II Wapienica
KS II Międzyrzecze
0:0
Spójnia II Landek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
Pauza
Groń Bujaków
4:4
Zapora II Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice
1:3
KS II Międzyrzecze
Słowian Łodygowice
1:3
Sokół Buczkowice
Spójnia II Landek
2:1
Zapora Porąbka
Rotuz II Bronów
2:2
Iskra Rybarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
4:2
Rotuz II Bronów
Beskid Godziszka
0:2
Zapora II Wapienica
Zapora Porąbka
7:1
Wilamowiczanka Wilamowice
Iskra Rybarzowice
1:0
Spójnia II Landek
KS II Międzyrzecze
5:2
Słowian Łodygowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora II Wapienica
Pauza
Sokół Buczkowice
1:5
KS II Międzyrzecze
Wilamowiczanka Wilamowice
2:1
Iskra Rybarzowice
Słowian Łodygowice
0:7
Zapora Porąbka
Spójnia II Landek
2:1
Groń Bujaków
Rotuz II Bronów
7:2
Beskid Godziszka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Beskid Godziszka
- : -
Spójnia II Landek
Zapora Porąbka
- : -
Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice
- : -
Słowian Łodygowice
Rotuz II Bronów
- : -
Zapora II Wapienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotuz II Bronów
Pauza
Sokół Buczkowice
- : -
Iskra Rybarzowice
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
Beskid Godziszka
Słowian Łodygowice
- : -
Groń Bujaków
KS II Międzyrzecze
- : -
Zapora Porąbka
Spójnia II Landek
- : -
Zapora II Wapienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
Pauza
Groń Bujaków
- : -
Sokół Buczkowice
Beskid Godziszka
- : -
Słowian Łodygowice
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
Zapora II Wapienica
Iskra Rybarzowice
- : -
KS II Międzyrzecze
Rotuz II Bronów
- : -
Spójnia II Landek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia II Landek
Pauza
Sokół Buczkowice
- : -
Beskid Godziszka
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
Rotuz II Bronów
Zapora Porąbka
- : -
Iskra Rybarzowice
Słowian Łodygowice
- : -
Zapora II Wapienica
KS II Międzyrzecze
- : -
Groń Bujaków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
Pauza
Groń Bujaków
- : -
Zapora Porąbka
Beskid Godziszka
- : -
KS II Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
- : -
Zapora II Wapienica
Spójnia II Landek
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Rotuz II Bronów
- : -
Słowian Łodygowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości