Zwycięscy trampkarze.

W niedzielne przedpołudnie nasi trampkarze rozpoczęli mecz, w którym zagrali z Pionierem Pisarzowice. Od środka zaczęli goście. Gospodarze od razu zaatakowali. Po kilku akcjach pierwszego gola dla biało-niebieskich zdobył Marcin Ścieszka, lecz nie był to jeszcze koniec. Chwilę później bramkę zdobył również Oskar Maga. Po pierwszej połowie nasi trampkarze prowadzili 2:0.
 W drugiej części spotkania nasi również postawili na ofensywę. W polu karnym znalazł się Filip Mędrzak, który został sfaulowany. Jedenastkę wykorzystał Marcin Ścieszka ustalając wynik na 3:0. Po kilkunastu minutach swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Filip Mędrzak. Gospodarze poszli za ciosem i atakowali dalej kolejną bramkę strzelił Oskar Maga. Asystował on również Filipowi przy zdobyciu jego drugiego gola.

Mecz zakończył się wynikiem 6:0. Podsumowując dla naszych strzelali: