W sobotę gramy dla Marcina!

W sobotę gramy dla Marcina!

W najbliższą sobotę, 14 października 2017 roku, o godzinie 16:00 piłkarze Beskidu znów staną do walki o ligowe punkty. Tym razem rywalem będą rezerwy MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Sam mecz na pewno dostarczy wielu emocji. Więcej jednak może dziać się na trybunach. W trakcie spotkania chcemy pomóc naszemu koledze - Marcinowi. O co dokładnie chodzi? Przeczytajcie:

Drodzy Przyjaciele!

Mówią, że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Racja! Nie ma nic przyjemniejszego niż odrobina wysiłku fizycznego. Jeśli dodatkowo jest on podparty pasją i bezinteresownym zaangażowaniem, tym większa jego moc. Wielu z Nas, Godziszczan, czynnie zajmuje się bądź interesuje się sportem. Nie ważne czy jest to piłka nożna, siatkówka, bieganie, boks czy skoki narciarskie. Nie ważne czy jesteście kibicami czy zawodnikami. My: działacze i piłkarze Ludowego Zespołu Sportowego „Beskid” Godziszka mamy do Was ogromną prośbę.

Jeden z Naszych kolegów, który podobnie jak my grywa amatorsko, w czasie meczu doznał bardzo poważnej kontuzji. Był i pewnie nadal jest ogromnym pasjonatem, tyle że wspomniany uraz może na zawsze przerwać jego piłkarską przygodę. Po dokładnych badaniach okazało się, że zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Leczenie wiąże się z trudną i kosztowną operacją, która powinna zostać przeprowadzona jak najszybciej.

Chcemy pomóc Marcinowi i wspólnie zebrać chociaż część kwoty, którą będzie musiał wyłożyć z własnej kieszeni. Dlatego każdego człowieka dobrej woli, kibica, sportowca prosimy o wsparcie.

14 października 2017 roku, na boisku w Godziszce, o godzinie 16:00, w trakcie meczu z MRKS II Czechowice-Dziedzice, przeprowadzimy finansową zbiórkę. Pieniądze, które uda nam się w ten sposób zebrać przekażemy Naszemu koledze – piłkarzowi.

Wiemy, że wspólnie możemy zdziałać wiele, a każdemu kto poświęcił chociaż chwilę, na wysłuchanie bądź przeczytanie tej prośby DZIĘKUJEMY!

Piłkarze, trenerzy, kibice i działacze

LZS Beskid Godziszka

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości