Trampkarze: Stasinowski show

Młodzi zawodnicy Roberta Biskupa ograli gości z Mazańcowic 2:0. Obie bramki zdobył Jan Stasinowski.

Mecz rozpoczął się o godzinie 10:00. Od środka zaczęli goście, trampkarze Godziszki szybko ruszyli do ataku i nie pozwalali rozgrywać piłki rywalom. Obie drużyny zacięcie atakowały, Trampkarze z Godziszki mieli kilka ładnych akcji, ale niestety nie zakończonych bramką. Pierwsza połowa była bardzo ciężka. Dopiero kilka minut przed końcem pierwszych 40 minut z dystansu uderzył Jan Stasinowski oznaczony nr 16 i to on dal naszym prowadzenie. Po pierwszej połowie nasi trampkarze prowadzili 1:0. Trener gospodarzy zdecydował się na zrobienie zmian, z boiska zeszli: Oskar Maga i Marcin Kaleta. Zastąpili ich: Bartłomiej Liszka oraz Damian Grodkiewicz. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza. Nasi starali się atakować, ale przeciwnik dobrze się bronił. Było tak aż do 70 minuty, kiedy za Filipa Mędrzaka na boisko wszedł Błażej Porębski. Przeprowadził ładną akcję i dograł do Jasia. On podobnie jak w pierwszej połowie strzelił w róg bramki i ustanowił wynik na 2:0. Ciężki dla naszych mecz zakończył się wynikiem 2:0 i pozwolił utrzymać 5 punktową przewagę nad zespołem z Buczkowic.

Autor tekstu: Oskar Maga