Trampkarze: Nasi nadal niepokonani.

W 14 kolejce nasi trampkarze pokonali przyjezdny Rotuz Bronów 6:0.

Mecz rozpoczął się o godzinie 10:00. Od środka zaczęli trampkarze z Bronowa. Przez pierwsze kilkanaście minut był remis, aż do momentu kiedy tamtejszy bramkarz popełnił błąd, który wykorzystał Artur Prochot. Godziszczanie szybko poszli za ciosem i drugą bramkę dla naszych strzelił Mateusz Janik. Bronów próbował atakować, lecz nie skutecznie. Nasi strzelali kolejne bramki, strzelali kolejno Filip Mędrzak oraz drugie trafienie zaliczyli Mateusz Janik oraz Artur Prochot. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0. W trakcie pierwszej połowy z boiska zeszli Filip Mędrzak, Michał Januła oraz Marcin Kaleta. Zastąpili ich Oskar Maga, Mateusz Kufel oraz Kamil Baszczyński. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy doskonałe podanie dostał Oskar Maga, który przelobował bramkarza. W trakcie drugiej połowy trener Robert Biskup zdecydował się na zmiany z boiska zeszli Bartłomiej Liszka oraz Błażej Porębski. Zastąpili ich Kamil Kuna oraz Damian Grodkiewicz. Mecz zakończył się wynikiem 6:0. Udało się nam utrzymać 8 punktową przewagę nad zespołem z Buczkowic.