Trampkarze jedną nogą w trzeciej lidze !

W sobotę (20.06.2015) nasi trampkarze wybrali się do Pisarzowic, aby rozegrać z tamtejsza drużyną barażowe spotkanie.

Od środka rozpoczęli gospodarze, którzy długo utrzymywali się przy piłce i mieli kilka okazji. Nasi starali sie atakować mieliśmy kilka okazji na zdobycie bramki, lecz bramkarz gospodarzy bronił swój zespół przed stratą bramki. Kilkanaście minut później piłkę w polu karnym dostał Jan Stasinowski, który dograł do Artura Prochota, a ten skierował futbolówkę do bramki. W pierwszej połowie nie padło już więcej goli, a z boiska zszedł Oskar Maga, którego zastąpił Bartłomiej Liszka. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, nasi atakowali, a gospodarze się bronili lub na odwrót. Trener Robert Biskup zdecydował się jeszcze przeprowadzić zmianę, z boiska zszedł Bartłomiej Sanetra, a zastąpił go Damian Grodkiewicz. Kolejną bramkę dla naszych zdobył Filip Mędrzak, któremu asystował Adam Kopaczka. Kilkanaście minut przed końcem meczu z boiska zszedł też Jan Stasinowski, którego zastąpił Błażej Porębski.

Niestety więcej goli już w tym spotkaniu nie padło, ale zwycięstwo 0:2 pozwoliło naszym zbliżyć się do awansu.