Trampkarze: Demolka w derbach

Biało-niebieskie to nasze barwy królewskie, tak śpiewali nasi trampkarze po zwycięstwie w derbach z Buczkowicami. Mecz rozpoczął się o godzinie 10:00 i zakończył zwycięstwem naszych 5:1.

Od środka zaczęli trampkarze z Godziszki, którzy starali się atakować. Trampkarze z Buczkowic bronili sie, sytuacja odwracala sie kilkukrontnie i tak przez kilkanaśćie minut. Bramkę na 1:0 zdobył Artur Prochot, który strzałem z główki przelobował bramkarza. Po straconej bramce, buczkowscy trampkarze ruszyli do ataku. Naszym udało sie wybronić te ataki. Piłkę dostał Błażej Porębski i ładnym strzałem z dobrych kilku metrów ustanowił wynik na 2:0. Kilka chwil pózniej po rzucie wolnym wykonywanym przez Jasia Stasinowskiego piłkę dobił Mateusz Janik. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. W trakcie pierwszej połowy z boiska zszedł Damian Grodkiewicz, który doznał kontuzji kolana. Zastapiił go Bartłomiej Sanetra. W drugiej połowie Robert Biskup zdecydował się na zmianę dwóch zawodników: Błażeja Porębskiego oraz Filipa Mędrzaka, których zastąpili: Bartłomiej Liszka oraz Oskar Maga. Dwa trafienia w drugiej połowie zaliczyl własnie ten pierwszy. Honorowa bramka dla zespołu z Buczkowic padła po strzale z rzutu wolnego, który zaskoczył naszego bramkarza. W taki oto sposób udało sie naszym powiekszyć przewagę nad Buczkowicami, która obecnie wynosi 8 punktów.

Autor tekstu: Oskar Maga