Trampkarze: Bolesna porażka na swoim terenie

Zbyt silną dla trampkarzy Beskidu okazała się jedenastka LKS-u Bestwina. W sobotnie przedpołudnie gracze trenera Roberta Biskupa ulegli gościom 2:4.

Mecz bardzo szybko ustawili sobie przyjezdni. Po 24 minutach prowadzili już 0:2. Do bramki Mateusza Kufla trafiali - w 11 minucie Jan Baścik, a 13 minut później podwyższył Konrad Łuszczak. Po zmianie stron kontaktowego gola zdobył Błażej Porębski. To zdarzenie podrażniło młodych Bestwinian, którzy za sprawą Sebastiana Ziminckiego znów wyszli na dwubramkowe prowadzenie. To nie był jednak koniec emocji. Godziszczanie znów odpowiedzieli. W 75 minucie Krzysztofa Korczyka pokonał Oskar Maga. Ostatnie słowo należało jednak do gości. Drugą bramkę w tym meczu zdobył Baścik.

Po tym spotkaniu Beskid jest trzeci w tabeli z 9 punktami. Zwycięzcy sobotniej potyczki zachowali pozycję wicelidera.