Piknik piłkarski 2015 (galeria + relacja)

11 i 12 lipca mieszkańcy Godziszki bawili się na Pikniku Piłkarskim. Coroczna impreza przyciągła wiele osób ,bo i atrakcji było sporo.

Sobotnie biesiadowanie z Beskidem zaczęło się o godzinie 16:30. Goście swoje pierwsze kroki kierowali do namiotu, gdzie nasi piłkarze, kibice i działacze organizowali "Konkurs wiedzy o piłce nożnej" połączony z losowaniem nagród. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. O 16:30 ruszyły również prace w bufecie, stoiskach z piwem oraz przy grillu. W czasie konsumpcji odwiedzający obejrzeć mogli występy artystyczne, które zorganizował GOKSiR. Po ich zakończeniu na scenę wkroczyli sportowcy: drużyna trampkarzy oraz biegacz z naszej miejscowości - Szymon Nikiel. Zostali oni uhonorowani pucharami i medalami za sportowe osiągnięcia. "Złoci chłopcy" z Godziszki wraz z sztabem szkoleniowym otrzymali nagrody za awans do III ligi trampkarzy. Natomiast Szymon odebrał z rąk organizatorów biegu "Zamieć" oraz Prezesa naszego klubu statuetkę za zwycięstwo w tym ogromnie trudnym ultra maratonie.

Po oficjalnej części rozpoczęła się ta bardziej rozrywkowa. Licytacje gadżetów sportowych, dedykacje, losowanie nagród głównych i taniec, który towarzyszył biesiadnikom do samego rana. Aż dziw bierze, że część z nich zregenerowała się do niedzielnego popołudnia...

Niedziela była dniem pokazowym i konkursowym. Swoje pięć minut miała ekipa OSP Godziszka, która zaprezentowała pokaz ratownictwa. Od godziny 18:00 rozpoczęły się nieoficjalne mistrzostwa drużyn w przeciąganiu liny. Najlepsza okazała się drużyna "Nie wiem" w całości złożona z mieszkańców Starej Godziszki. Drugie miejsce przypadło "Piwożercom", którzy również w większości pochodzili z naszej miejscowości. Kolejne zmagania rozpoczęły się po 20:00. Konkurs rzutów karnych, podpatrzonych w TV, zaskoczył i przyciągną wielu śmiałków. Tylko jeden z nich trafił do bramki. Dlaczego? Kto widział ten wie! Po zmaganiach znów można było zobaczyć ekwilibrystyczne układy taneczne. Piknik zakończył się po północy.

Gorąco dziękujemy sponsorom tego wydarzenia, wolontariuszom, piłkarzom, działaczom Beskidu za wsparcie. Na pewno nie zapomnimy o waszym geście! Dzięki wielkie! Cała listę sponsorów zaprezentujemy, na naszej stronie, już niebawem.

Powiązana galeria: