Mecz o sześć punktów. Beskid Godziszka - Groń Bujaków - zapowiedź

Po dwóch porażkach z rzędu czas na mecz prawdy. W sobotę o godzinie 17:00, na stadionie "Przy brzózkach" Beskid podejmie Groń Bujaków. Zapowiada się spotkanie "o sześć punktów".

Oba zespoły znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Piłkarze z Godziszki aktualnie zajmują 11 pozycję. Sobotni goście z Bujakowa znajdują się dwie lokaty niżej (13 miejsce). Różnica pomiędzy nimi wynosi tylko 1 punkt. Ewentualna wygrana którejkolwiek drużyny może stać się kluczową w walce o utrzymanie.

Jesienią na boisku w Bujakowie mogliśmy obejrzeć "szalony" mecz. Gospodarze prowadzili już 4:1, ale ambitnie grający Beskid odrobił straty, doprowadził do remisu (5:5). Godziszczanie mogli nawet pokusić się o zwycięstwo, ale fenomenalnie strzał Dariusza Gębali obronił Tomasz Jasiński.

Dotychczas oba zespoły spotkały się pięciokrotnie. Dwa razy mierzyły się ze sobą na szczeblu "B" klasowym. Trzykrotnie w klasie "A". Podopieczni Bogdana Rozmusa wygrali trzy spotkania, dwa razy padł remis.

2011/2012

Beskid – Groń 2:1 (0:0)

Groń – Beskid 2:6 (0:0)

Groń – Beskid 2:2 (1:1)

Beskid – Groń 3:2 (1:0)

Groń – Beskid 5:5 (2:1)

Sobotni rywal jeszcze nigdy nie pokonał biało-niebieskich. Czy uda mu się w sobotę? Wierzymy gorąco, że nie. Wierzymy i zapraszamy wszystkich na 90 minut gorącego dopingu!