Lider na cel!

W trzech ostatnich meczach drużyna Beskidu Godziszka nie zaznała smaku porażki. Czy w sobotnie popołudnie korzystna passa zostanie utrzymana? Zadanie wydaje się być bardzo trudne. Przy ulicy Sportowej o godzinie 15:00 zamelduje się liderująca ekipa Czarnych z Jaworza.

Historia spotkań obu jedenastek jest dla Godziszczan bolesna. W czterech oficjalnych starciach, biało-niebiescy nie zwyciężyli ani razu. Ba, nie zdobyli nawet punktu! Stracili przy tym 14 bramek, zdobywając ledwie dwie. Spadkowicz z bielskiej okręgówki wydaje się więc murowanym faworytem w dzisiejszym meczu. Tyle, że tydzień temu zaliczył sporą wpadkę dając ograć się na własnym podwórku gościom z Buczkowic (1:2). Beskid  natomiast pokonał w Bestwince tamtejszy KS (3:4) przerywając przy tym fatalną passę starć z tym zespołem. A więc da się...

Mecz rozpocznie się o 15:00 na boisku w Godziszce. Obecność kibiców obowiązkowa!

Polecamy galerię z pierwszej potyczki obu jedenastek.

Powiązana galeria: