Bujaków na przełamanie?

W piąciu dotychczasowych kolejkach piłkarze Beskidu zdobyli zaledwie jeden punkt. W szóstej kolejce bielskiej klasy A będą mieli kolejną okazję na premierowe zwycięstwo w obecnym sezonie. W sobotę, 18 września przy ulicy Sportowej zamelduje się drużyna Gronia Bujaków.

Rundę jesienną piłkarze Dariusz Gołby zaczęli nieźle. W pięciu meczach ugrali siedem oczek i w ostatni weekend rozgościli się na 9 miejscu w tabeli ligowej. Dokonali tego w sposób niezwykły: strzelając zaledwie 4 bramki, a tracąc 11.

Drużyna Beskidu jest w nieco innym położeniu. Po serii porażek, w końcu wywalczyła punkt w starciu z Iskrą Rybarzowice i odbiła się od ostatniego miejsca w tabeli. Do sobotniego meczu nie przystąpi jednak w roli faworyta. Chociaż historia potyczek z Groniem przemawia na korzyść Godziszczan, wyniki, tabele i punkty w obecnym sezonie w jaśniejszym świetle stawiają przyjezdnych.

Mecz rozpocznie się w sobotę, 18 września o godzinie 16:00. Wszystkich wiernych fanów zapraszamy! Wasz doping jest dla biało-niebieskich niezwykle istotny!

6 kolejka bielskiej klasy A:

Beskid Godziszka
LKS Groń Bujaków