Awans trampkarzy!!! (galeria)

Wielkim sukcesem kończą sezon podopieczni Roberta Biskupa. Zespół trampkarzy po dwumeczu awansował do trzeciej ligi trampkarzy! W sobotnie przedpołudnie Beskid pokonał rówieśników z Pisarzowic 2:1.

Mnóstwo kibiców, wielkie nadzieje i...kubeł zimnej wody. Tak wyglądał początek barażowego pojedynku. Już w 3 minucie przyjezdni prowadzili 0:1. Wynik ten sprawiał, że Pionier wrócił do gry o upragnioną promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Niemal przez całą pierwszą połowę biało-niebiescy grali nerwowo i nie zdołali wyrównać.

Druga odsłona to już popis naszych. Gra zaczęła wyglądać efektowniej i co najważniejsze - efektywniej. W 60 minucie pięknym strzałem w długi róg wyrównał Jasiu Stasinowski. Nie minęło 10 minut i ten sam zawodnik wyprowadza Godziszczan na prowadzenie. Zespół z Godziszki do końca spotkania nie oddał prowadzenia. Mógł je nawet podwyższyć. Swoje okazje mieli: Mateusz Janik, Filip Mędrzak, Oskar Maga, Jasiu Stasinowski (jego rzut karny obronił bramkarz gości).

Po ostatnim gwizdku rozpoczęła się wielka radość. Największy - jak dotąd - sukces młodzieżowej jedenastki z Beskidu stał się faktem!